targi nówka sztuka

Co?

Co roku w Krakowie pojawia się rzesza absolwentów uczelni artystycznych i projektowych. Ich talent to potencjał naszego miasta, nie tylko w sferze kultury. Z jednej strony chcemy im stworzyć możliwość debiutu i skonfrontowania swojego dorobku z odbiorcami spoza ich własnego środowiska, szkoły, galerii i branżowych mediów społecznościowych. Z drugiej, Nówka Sztuka to okazja aby zakupić prace wprost od twórców, bez pośredników.

Gdzie?

Główna część dwudniowych Targów oraz otwarcie Strefy Debiutów odbędzie się w byłym hotelu Cracovia. Jest to ikona krakowskiego modernizmu, przyszłe muzeum designu, a obecnie miejsce Forum Designu oraz Galerii Plakatu Dydo, naszych partnerów. Dodatkowo zapraszamy w tym samym terminie do dolnej sali wystawowej Bunkra Sztuki.

Kiedy?

Targi odbędą się w okresie przedświątecznym, od 1 do 2 grudnia 2018 w godzinach od 11.00 do 19.00. Otwarcie wystawy Strefy Debiutów – 29.11.2018, godz. 18.00