partnerzy medialni targów Nówka Sztuka

Nówka Sztuka.
Targi twórczości młodych artystów wizualnych to pomysł, którego celem jest wzbudzenie zainteresowana pracami i talentem młodych twórców szeroko pojętej sztuki wizualnej.
Zapraszamy także wszystkich, którzy chcieliby nawiązać współpracę z młodymi artystami i projektantami grafiki, w tym wydawców, przedstawicieli biznesu oraz branż kreatywnych.

Co?
Co roku w Krakowie pojawia się rzesza absolwentów uczelni artystycznych i projektowych. Ich talent to potencjał naszego miasta, nie tylko w sferze kultury. Z jednej strony chcemy im stworzyć możliwość debiutu i skonfrontowania swojego dorobku z odbiorcami spoza ich własnego środowiska, szkoły, galerii i branżowych mediów społecznościowych. Z drugiej, Nówka Sztuka to okazja aby zakupić prace wprost od twórców, bez pośredników.

Gdzie?
Główna część trzydniowych targów odbędzie się w byłym hotelu Cracovia, Muzeum Narodowym. Jest to ikona krakowskiego modernizmu, przyszłe muzeum designu, a obecnie miejsce Forum Designu oraz Galerii Plakatu Dydo, naszych partnerów. Dodatkowo zapraszamy w tym samym terminie do dolnej sali wystawowej Bunkra Sztuki.

Kiedy?
Targi odbędę się w okresie przedświątecznym, na przełomie listopada i grudnia.
30.11.2018 – 2.12.2018. godz. 10.00 – 18.00

Uprawianie sztuki to powołanie.
Chcemy, by stało się również w pełni satysfakcjonującym zawodem.

Dawny hotel CRACOVIA, Bunkier Sztuki 30.11.2018 – 2.12.2018, godz. 10.00 – 18.00